Rrëshirë Sand Processing Line

Përshkrim i shkurtër:

rërë rrëshirë është një rrëshirë kordon-lloj konfigurimi (core) rërë, rërë rikuperim është për të maksimizuar sipërfaqe të hequr rërë binder film, të rregulluar sipërfaqe rërë (madhësisë së grimcave), ajo është shumë ekonomike për t'u përdorur në vend të rërës së re. bonifikimin rërë dhe ripërdorimi, konsumi i ri rërës mund të ruhen si rëra hedhur kërkohet për të vjetra, të tilla si kostot e transportit, si dhe burimet e ripërtëritshme të rërës mënyrë të barabartë, sipërfaqe të qetë, stabilitet të mirë termike, dhe për këtë arsye të rritur cilësinë e aktrime, sidomos i ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Sets per year
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  rërë rrëshirë është një rrëshirë kordon-lloj konfigurimi (core) rërë, rërë rikuperim është për të maksimizuar sipërfaqe të hequr rërë binder film, të rregulluar sipërfaqe rërë (madhësisë së grimcave), ajo është shumë ekonomike për t'u përdorur në vend të rërës së re. bonifikimin rërë dhe ripërdorimi, konsumi i ri rërës mund të ruhen si rëra hedhur kërkohet për të vjetra, të tilla si kostot e transportit, si dhe burimet e ripërtëritshme të rërës mënyrë të barabartë, sipërfaqe të qetë, stabilitet të mirë termike, dhe për këtë arsye të rritur cilësinë e aktrime, sidomos në rrëshirë rërë të rikuperimit vjetër rërë dhe ripërdorimin, në këtë mënyrë mund të zvogëlojë sasinë e rrëshirë për të ulur koston e rërës rrëshirë-lidhura, por edhe për të reduktuar emetimet nga ndotja e mjedisit të shkaktuara nga rëra e mbeturinave.

  907142609
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!