• Blast cleaning    Environmental protection
 • 15 years of production experience
 • Professional manufacturer

QINGDAO Changjia MAKINERIA CO., LTD.

Fabrika e shitjes direkte, Sigurimi i cilësisë
 • kategori

  kategori

  varieteteve të plotë të produktit, të pasura në përmbajtje teknike
 • nder

  nder

  teknologji të përparuara të prodhimit. përmirësuar mjetet e zbulimit
 • Forcë

  Forcë

  Ne kemi bërë ndërmarrjeve gjithmonë në industrinë vendase në një nivel të përparuar

Produkte Featured

 • 234
 • 342

Rreth nesh

Qingdao Chang Jia Machinery Co .. Ltd, është e vendosur në qytetin e bukur bregdetar - Qingdao bregun perëndimor, është aresearch, zhvillimin, prodhimin, që vepron si një makineri që hedh dhe makineri për mbrojtjen e mjedisit ndërmarrjeve. varieteteve të plotë të produktit, të pasura në përmbajtje teknike, edhe me importit dhe eksportit të drejtave, është një nga të prodhimit dhe eksportit të mëdha bazë të makinerive shkritore të brendshëm dhe makineri mbrojtjen e mjedisit. Kompania ka dy industri shtyllë: Shpërthimi pastrimin e pajisjeve dhe pajisjet e mbrojtjes së mjedisit, të fokusuara në ...

Mëso më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!