• Blast cleaning    Environmental protection
 • 15 years of production experience
 • Professional manufacturer

Кингдао CHANGJIA MACHINERY CO., LTD.

Фабрика директна продажба, обезбедување квалитет
 • категорија

  категорија

  Целосно производ сорти, богата со технички содржина
 • Почитувај

  Почитувај

  Напредна технологија на производство. подобрена откривање значи
 • сила

  сила

  Ние направивме претпријатија секогаш во домашната индустрија во напредно ниво

Избрана Производи

 • 234
 • 342

за нас

Кингдао Чанг Џија Машини Co .. Ltd е лоцирана во прекрасниот крајбрежен град - Кингдао западниот брег, е aresearch, развој, производство, кои работат како еден од кастинг машини и машини за заштита на животната средина претпријатија. Целосно производ сорти, богата со технички содржина, исто така, со право на увоз и извоз, е еден од главните производство и извоз база на домашниот леење машини и машини за заштита на животната средина. Компанијата има две столб индустрии: пескарење опрема и опрема за заштита на животната средина, се фокусираше на ...

Научи повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!